Кадровий склад

Кадровий склад

контрастна версія

Кадровий склад ДНЗ "Уманський ПЛ"

Посада Фізична особа. ПІБ Відомості про підвищення кваліфікації Педагогічне звання Кваліфікаційна категорія за посадою Розряд Зі старої системи: найменування закладу, який закінчив викладач(рік закінчення, спеціальність, кваліфікація згідно з документом про вищу освіту) 
Вихователь Руда Алла Василівна     Спеціаліст 11  
Викладач Черниченко Ольга Василівна     Спеціаліст 11  
Майстер виробничого навчання Торяник Олена Миколаївна 2019 майстер виробничого навчання І категорії   14 Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум
Майстер виробничого навчання Бугай Галина Василівна 2016 Майстер виробничого навчання І категорії   14 Ржишевський будівельний технікум МСХ УССР
Вихователь Брацило Олена Олександрівна       11  
Інженер-електронік Романович Сергій Михайлович       9* Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Вихователь Четверик Катерина Анатоліївна       11  
Викладач Бугай Галина Василівна     Спеціаліст ІІ категорії 12 Ржишевський будівельний технікум МСХ УССР
Методист Банира Олена Віталіївна 2016   Спеціаліст І категорії 13 Черкаський державний педагогічний інститут ім. 300-річчя воз`єднання України з Росією
Керівник гуртка Бугай Василь Матвійович 2019     12 Київський державний інститут фізичної культури
Керівник фізичного виховання Бугай Василь Матвійович 2019     13 Київський державний інститут фізичної культури
Викладач Біленко Людмила Олександрівна 2017, 2019   Спеціаліст вищої категорії 14 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Майстер виробничого навчання Біленко Олександр Дмитрович 2017, 2019 Майстер виробничого навчання І категорії   14 Уманський державний педагогічний університет імені Павла ТИчини
Майстер виробничого навчання Бугайцова Надія Миколаївна 2020 Майстер виробничого навчання І категорії   14 Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини
Викладач Каневський Олександр Петрович 2019, 2020   Спеціаліст ІІ категорії 12  
Майстер виробничого навчання Каневський Олександр Петрович 2017, 2020 Майстер виробничого навчання І категорії   14 Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г.Тичини
Викладач Босовська Надія Петрівна 2018   Спеціаліст І категорії 13 Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Босовська Надія Петрівна 2017       Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини
Викладач Ковальчук Сергій Миколайович 2017, 2019   Спеціаліст ІІ категорії 12 Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини
Керівник гуртка Звіздовський Павло Лук`янович 2017     11 Львівський технікум механічної обробки деревини
Майстер виробничого навчання Звіздовський Павло Лук`янович 2017 Майстер виробничого навчання І категорії   14 Львівський технікум механічної обробки деревини
Викладач Загребнюк Наталія Анатоліївна 2019   Спеціаліст І категорії 13 Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г. Тичини
Викладач Мартинюк Лілія Андріївна     Спеціаліст 11  
Керівник гуртка Лисак Ірина Василівна 2017     12 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Викладач Лисак Ірина Василівна 2017   Спеціаліст І категорії 13 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Майстер виробничого навчання Кобець Микола Георгійович 2019     11 Уманське технічне училище №1
Майстер виробничого навчання Ксендзук Борис Павлович 2020     13 Тальнівський будівельний технікум
Майстер виробничого навчання Лисенко Андрій Іванович 2019 Майстер виробничого навчання І категорії   14 Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г.Тичини
Майстер виробничого навчання Музиченко Анатолій Якович 2017 Майстер виробничого навчання І категорії   14 Київська школа майстрів при КТРТ
Керівник гуртка Хмелевський Віктор Едуардович 2017     12 Казанська Державна Консерваторія
Викладач Підліснюк Наталія Юріївна 2020   Спеціаліст ІІ категорії 12 Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченко
Заступник директора з навчально-виховної роботи Підліснюк Наталія Юріївна 2017       Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченко
Майстер виробничого навчання Река Григорій Архипович 25.06.2018, 2019     13 Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування
Викладач Михайловська Надія Юріївна     Спеціаліст І категорії 13  
Викладач Гринюк Ірина Сергіївна     Спеціаліст 11  
Викладач Коновал Світлана Віталіївна 2018   Спеціаліст І категорії 13  
Директор Щербак Леонід Іванович 2017     16 Національний університет біоресурсів і природокористування України
Майстер виробничого навчання Чорнописька Ірина Миколаївна       11  
Викладач Юркевич Оксана Вікторівна 2017   Спеціаліст І категорії 13 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Викладач Щербак Леонід Іванович 2018   Спеціаліст вищої категорії 14  
Практичний психолог Ткаченко Альона Валеріївна 2020   Спеціаліс ІІ категорії 12 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Викладач Ткаченко Альона Валеріївна       11 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Майстер виробничого навчання Рибак Яна Володимирівна       11  
Викладач Рибак Валерій Олександрович 2018   Спеціаліст вищої категорії 14 Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького, Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького

 

 

Ліцей розташований за адресою:

 

- Черкаська область, м. Умань, провулок Енергетичний, 5 (в районі залізничного вокзалу)

 

- 0 (4744) 4-57-16

 

- upl_p@ukr.net

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму