5 лютого 2019 року у світі відзначають День безпечного Інтернету.
В Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, дитячих та молодіжних клубах, громадських та бізнес-організаціях, в медіа та на сторінках соціальних мереж діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту.
До Всесвітнього дня безпечного Інтернету у навчальному закладі ДНЗ "Уманський ПЛ" викладачем інформатики та інформаційних технологій Юркевич О.В. проведено годину спілкування: "Безпечний Інтернет: як захиститися від кібербулінгу" мета якої розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і шляхи їх подолання.
