Методична робота

Круглий стіл у ДНЗ "Львівське вище професійне політехнічне училище"

контрастна версія

 

Навчання та обмін досвідом - найкраще натхнення для роботи.

 

Саме тому з 13 по 15 червня  2018 року делегація ДНЗ «Уманський ПЛ» мали можливість відвідати м.Львів та один з державних навчальних закладів «Львівське вище політехнічне училище». Даний захід було проведено з метою обміну досвідом з питань управління, створення належних умов для навчально-методичного забезпечення ліцею, покращення діяльності навчальних закладів щодо їх естетичного оформлення, успішної реалізації завдань реформування освітньої системи. 

Делегацію Уманського професійного ліцею, під головуванням заступника з НВихР Підліснюк Наталії Юріївни, радо зустріли директор Львівського вищого політехнічного училища Дмитришин Ярослав Степанович та його заступники. Під час візиту делегація з Черкащини відвідали та ознайомились із матеріальною-технічною базою закладу (майстерні, кабінети,  інформаційні стенди, їдальня, майстерня кухарів, тощо) та з історією м.Львів. 
Учасники круглого столу змогли поспілкуватися у неформальній обстановці та створити підґрунтя для майбутньої співпраці. Кожен отримав позитивні та емоційно-насичені враження від зустрічі, переконався, що професійно-технічна освіта завжди відкрита для плідної співпраці з колегами на тернистій педагогічній ниві. Сподіваємось, що результатом зустрічі стануть справи, які посилять роботу Уманського професійного ліцею.


Ліцей розташований за адресою:

 

- Черкаська область, м. Умань, провулок Енергетичний, 5 (в районі залізничного вокзалу)

 

- 0 (4744) 4-57-16

 

- upl_p@ukr.net

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму