Методична робота

Тиждень професії верстатника.

контрастна версія

   З метою підвищення інтересу учнів до майбутньої професії, розвитку творчої активності та поглиблення знань зі спецдисциплін з 07.05.2018 р. по 11.05.2018 р. в ДНЗ «Уманський ПЛ» проводився тиждень з професії «Верстатник широкого профілю».

   У понеділок викладач Біленко Л.О.  організувала  перегляд відеофільмів на теми :
« Золоті руки. Піду в токарі» , «Куб в кубі», « Точимо і поліруємо сферу», «Відрізка труби на токарному верстаті», « Шків чавун».
Набуті в навчальному закладі знання, вміння та навички учні першого курсу продемонстрували на конкурсі професійної майстерності, який відбувся у вівторок. Провели його майстри виробничого навчання Біленко О.Д.  і Кобець М. Г.   З токарної справи І місце виборов учень  Коцар  Артем, ІІ місце посів Чоботар Володимир, ІІІ місце – Яременко Павло. З фрезерної справи І місце виборов учень Чоботар Володимир, ІІ місце посів Надутий Назар, ІІІ місце – Горбатюк Микола.
   В четвер  викладач Біленко Л.О. провела інформаційну годину «Новини верстатобудування», а також розробку учнями презентації на теми: «Еволюція розвитку верстатів», «Економія металу», «Сім раз відмір – один раз відріж», «Професія верстатника», «Основні види токарної обробки», «Основні види фрезерної обробки»,  «Типи токарних верстатів», «Типи фрезерних верстатів», « Класифікація фрез», « Класифікація різців»,  «Майстер своєї справи». Найкраще з завданнями впоралися Надутий Назар та Чоботар Володимир.
   В п’ятницю було організовано виставку кращих  учнівських робіт «Деталі своїми руками».
Результатом проведення тижня професії «Верстатник широкого профілю» було закріплення знань, які учні отримали на уроках теоретичного та практичного навчання, та набуття навичок використання їх. Протягом тижня молодь почерпнула багато додаткової корисної інформації про майбутню професію, перспективи її розвитку, учні розкрили особистий погляд на особливості професій й визначення свого місця в колі справжніх майстрів своєї справи.

  

Ліцей розташований за адресою:

 

- Черкаська область, м. Умань, провулок Енергетичний, 5 (в районі залізничного вокзалу)

 

- 0 (4744) 4-57-16

 

- upl_p@ukr.net

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму