Методична робота

Тиждень професії «Верстатник широкого профілю»

контрастна версія

Зміст статті

За сформованою традицією, на протязі тижня, з 15.03 по 19.03.2021р. в ДНЗ «Уманський ПЛ» проходив тиждень професії «Верстатник широкого профілю». Це професія, яка поєднує кілька верстатних професій. Верстатне ремесло - це не просто технічна спеціальність, це свого роду мистецтво. Адже з грубої заготовки цей фахівець виготовляє деталь потрібної форми, розмірів і шорсткості.
На засіданні методичної комісії був обговорений та затверджений план проведення заходів:
1. Провести майстер-клас виробничого навчання по темі «Свердління».
2. Організувати виставку літератури за професією.
3. Провести виховну годину в 14 групі на тему: «Історія розвитку металорізальних верстатів».
4. Провести вікторину «Ерудит.
5. Провести гру – змагання « Я найрозумніший».
6. Провести конкурс «Чи знаєш ти?»
7. Провести виставку виробів, які виготовлені в майстернях училища за професією «Верстатник широкого профілю».


В кабінеті № 10 викладач Людмила Біленко створила виставку виробів виготовлених в майстернях ліцею здобувачами освіти, які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю».
Усі бажаючі здобувачі освіти та педагогічні працівники мали змогу ознайомитися з виставкою на протязі тижня.
В рамках тематичного тижня також працювала виставка нової професійної літератури машинобудівного напрямку у бібліотеці ліцею яку організувала бібліотекар ліцею Оксана Юркевич. Виставку із задоволенням відвідували як здобувачі освіти, так і педагогічні працівники.

 


На уроці виробничого навчання в групі №14,  майстром в.н. Олександром Біленком , був проведений майстер - клас по темі «Свердління». Заняття було проведене на високому професійному рівні, учні були щиро зацікавленні процесом роботи, під час уроку демонстрували знання із спеціальних предметів.

 


   Викладач спеціальних дисциплін Людмила Біленко провела конкурс «Чи знаєш ти?» на якому  учасники продемонстрували свій фаховий рівень з обраної професій були активними та дали велику  кількість правильних відповідей на запитання.


Викладач спеціальних дисциплін, Людмила Біленко, провела, серед здобувачів освіти 14 групи, вікторину «Ерудит» та гру – змагання «Я найрозумніший».
Мета конкурсів - виявлення висококваліфікованих, ініціативних, перспективних учнів, підвищення технічної грамотності, зростання рівня кваліфікації і ініціативи, підвищення престижу професії «Верстатник широкого профілю».
Класний керівник Олександр Біленко та викладач Людмила Біленко провели виховну годину на тему: «Історія розвитку металорізальних верстатів».


Підвели підсумки тижня професії «Верстатник широкого профілю».
За підсумками балів, які учні отримали, призові місця розподілилися наступним чином:
І місце – Штак Максим,
ІІ місце – Кацалап Михайло,
ІІІ місце – Слюсаренко Олег.
Всі заходи були проведені цікаво, з використанням мультимедійної техніки.
Педагогічний колектив ліцею бажає здобувачам освіти подальших успіхів у навчанні та підвищенні професійної майстерності з обраної професії «Верстатник широкого профілю».

 

Ліцей розташований за адресою:

 

- Черкаська область, м. Умань, провулок Енергетичний, 5 (в районі залізничного вокзалу)

 

- 0 (4744) 4-57-16

 

- upl_p@ukr.net

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму