Щоденник волонтерства

4 грудня відбулась зустріч керівництва міста з представниками волонтерських організацій з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера. За активну участь в громадському житті міста, організації роботи з надання допомоги соціально - незахищених верст населення, підтримки та розвитку благодійних проектів,  колективу - «Добра воля» Державного навчального закладу «Уманський професійний ліцей», вручено подяку міського голови м.Умань .

23.04.2019 учні-волонтери ліцею долучились до міського “Благодійного марафону” #денисживи, мета якого – збір коштів на лікування 12-річного Дениса Терещука. Дитина має рідкісне захворювання, яке потребує пересадки донорського кишківника.

З 1 по 30 квітня у місті Умань оголошено благодійну акцію «Серце до серця». Метою збору коштів є придбання медичного обладнання для діагностики та лікування дітей з хворобами серця, яке передадуть у користування Уманській дитячій міській лікарні. Волонтерський загін учнів ліцею «Добра воля» долучилися до збору коштів.

   З метою ознайомлення учнів з поняттям волонтерства  сприянню підвищенню мотивації до волонтерської діяльності, оволодінню основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення волонтерської роботи, а також розвитку соціальної активності, навичок усвідомленого та активного вибудовування власного життя, з 28.112017 по 12.12.2017 до Міжнародного дня волонтерів в ДНЗ « Уманський ПЛ»  проведено ряд заходів :

З 3.04.2017 по 7.04.2017  в ДНЗ «Уманський ПЛ» проходила  ХІІ Акція Всеукраїнського  благодійного фонду «Серце до серця».

Сторінка 1 із 2

Ліцей розташований за адресою:

 

- Черкаська область, м. Умань, провулок Енергетичний, 5 (в районі залізничного вокзалу)

 

- 0 (4744) 4-57-16

 

- upl_p@ukr.net

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму