Великдень – це свято перемоги життя над смертю, добра над злом. Саме за це б’ються сьогодні мільйони українців, проти темної варварської сили, яка несе рабство і смерть.
Підтримати наших захисників в їх боротьбі зголосились вже вкотре здобувачі освіти з професії "Кухар" на чолі з майстром в/н Яною Рибак, з 10 по 13 квітня виготовили кондитерські вироби, показали результати своєї майстерності.
Вся продукція була віднесена до волонтерської організації "До перемоги", та відправлена воїнам на передову. Ми незламні. Все буде Україна!

