
Колектив Державного навчального закладу "Уманський професійний ліцей"долучився до передачі солодощів, чаю, кави та інших смаколиків нашим захисникам на передовій. Дякуємо всім хто долучився до волонтерської акції, дякуємо нашим захисникам що маємо можливість здобувати освіту та надавати освітні послуги. Лише в єдності ми здобудемо ПЕРЕМОГУ.
