Напередодні Великодня ДНЗ «Уманський ПЛ» не залишився осторонь. Бійці, які захищають нас на Сході та й по всій країні, найближчим часом не побачать сімейного затишку, а так хочеться подарувати їм хоча б трохи тепла,добра і світла. Тож невтомні освітяни нашого закладу вже вкотре взялися до роботи. Зібрали, принесли продукти і почали готувати Великодні гостинці іззапашних пасок відповідно до українських християнських традицій.
Нехай це величне свято наповнить серця всіх українців світлими почуттями надії і любові, дарує щастя, добро та Перемогу! Нехай запашною буде наша Великодня Паска, стане оберегом для всіх бійців, які мужньо нас захищають, тому що в неї вкладено величезна кількість любові, материнських молитов та жіночих сліз.
Христос Воскрес!
Слава Україні! Слава нашим героям!

