Спортивне життя ліцею

Онлайн-конкурс «Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама»

контрастна версія

Онлайн-конкурс «Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама»
Майже місяць, травень-червень, тривав обласний онлайн-конкурс «Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама», в якому брала участь учнівська молодь.
Учасникам необхідно було надати власне відео в обраній номінації.
I. У конкурсі-змаганні «Міцніші руки- у сильніших духом»(згинання-розгинання рук в упорі лежачи) прийняли участь такі учні нашого ліцею:

1. Лиходід Олександр – 22 група
2. Наконечний Владислав – 22 група
3. Насалський Володимр – 22 група
4. Малий Денис – 24 група
5. Захарук Олег – 24 група
6. Соболенко Микола – 24 група
7. Чоботар Володимир – 34 група

II. У конкурсі-змаганні «Сало - мінус, сила – плюс»(вправа на розвиток м’язів пресу) – наступні учні:
1. Дідура Тетяна – 12 група
2. Захарук Олег – 24 група

III. У конкурсі-змаганні «Стрибай – стрибай, а сусідам не заважай!»(стрибки зі скакалкою) – такі учні:
1. Дідура Тетяна – 12 група
2. Малий Денис – 24 група, який зайняв III місце.

IV. У конкурс і«За своїм здоров’ям я слідкую зранку!» (кращий комплекс ранкової гімнастики зі сторонніми предметами, складений самостійно):
1. Бончук Петро – 11 група
2. Риженко Денис – 11 група
3. Колісніченко Богуслава – 1Т група, яка стала лауреатом в даній номінації.

Переможців та лауреатів вітаємо! А всім учасникам дякуємо за активність!

Онлайн-конкурс «Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама»
Майже місяць, травень-червень, тривав обласний онлайн-конкурс «Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама», в якому брала участь учнівська молодь.
Учасникам необхідно було надати власне відео в обраній номінації.
I. У конкурсі-змаганні «Міцніші руки- у сильніших духом»(згинання-розгинання рук в упорі лежачи) прийняли участь такі учні нашого ліцею:
1. Лиходід Олександр – 22 група
2. Наконечний Владислав – 22 група
3. НасалськийВолодимр – 22 група
4. Малий Денис – 24 група
5. Захарук Олег – 24 група
6. Соболенко Микола – 24 група
7. Чоботар Володимир – 34 група

II. У конкурсі-змаганні «Сало - мінус, сила – плюс»(вправа на розвиток м’язів пресу) – наступні учні:
1. Дідура Тетяна – 12 група
2. Захарук Олег – 24 група

III. У конкурсі-змаганні«Стрибай – стрибай, а сусідам не заважай!»(стрибки зі скакалкою) – такі учні:
1. Дідура Тетяна – 12 група
2. Малий Денис – 24 група, який зайняв IIIмісце.

IV. У конкурсі«За своїм здоров’ям я слідкую зранку!»(кращий комплекс ранкової гімнастики зі сторонніми предметами, складений самостійно):
1. Бончук Петро – 11 група
2. Риженко Денис – 11 група
3. Колісніченко Богуслава – 1Т група, яка стала лауреатом в данійномінації.

Переможців та лауреатів вітаємо! А всім учасникам дякуємо за активність!

Онлайн-конкурс «Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама»
Майже місяць, травень-червень, тривав обласний онлайн-конкурс «Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама», в якому брала участь учнівська молодь.
Учасникам необхідно було надати власне відео в обраній номінації.
I. У конкурсі-змаганні «Міцніші руки- у сильніших духом»(згинання-розгинання рук в упорі лежачи) прийняли участь такі учні нашого ліцею:
1. Лиходід Олександр – 22 група
2. Наконечний Владислав – 22 група
3. НасалськийВолодимр – 22 група
4. Малий Денис – 24 група
5. Захарук Олег – 24 група
6. Соболенко Микола – 24 група
7. Чоботар Володимир – 34 група

II. У конкурсі-змаганні «Сало - мінус, сила – плюс»(вправа на розвиток м’язів пресу) – наступні учні:
1. Дідура Тетяна – 12 група
2. Захарук Олег – 24 група

III. У конкурсі-змаганні«Стрибай – стрибай, а сусідам не заважай!»(стрибки зі скакалкою) – такі учні:
1. Дідура Тетяна – 12 група
2. Малий Денис – 24 група, який зайняв IIIмісце.

IV. У конкурсі«За своїм здоров’ям я слідкую зранку!»(кращий комплекс ранкової гімнастики зі сторонніми предметами, складений самостійно):
1. Бончук Петро – 11 група
2. Риженко Денис – 11 група
3. Колісніченко Богуслава – 1Т група, яка стала лауреатом в данійномінації.

Переможців та лауреатів вітаємо! А всім учасникам дякуємо за активність!

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2887874717977290/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2887895994641829/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2887857914645637/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2887853781312717/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2889975704433858/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2887849861313109/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2890259117738850/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2905307302900698/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2907538596010902/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2922386174526144/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2922360731195355/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2922354857862609/

https://www.facebook.com/1196282103803235/posts/2940102996087795/

 

 

Ліцей розташований за адресою:

 

- Черкаська область, м. Умань, провулок Енергетичний, 5 (в районі залізничного вокзалу)

 

- 0 (4744) 4-57-16

 

- upl_p@ukr.net

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму