Професії

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

контрастна версія

       Державний навчальний заклад «Уманський професійний ліцей» пропонує пройти кваліфіковану підготовку зі спеціальності «Слюсар з ремонту автомобілів» на базі 11 класів - терміном навчання 1 рік; та «Токар-револьверник; слюсар з ремонту автомобілів» на базі 9-ти класів - терміном навчання 3 роки.
     Інтегрування професій дозволяє майбутньому спеціалісту опанувати відразу декілька робітничих спеціальностей, бути спеціалістом широкого профілю.
     Підготовку слюсарів проводить досвідчений майстер виробничого навчання І категорії Музиченко Анатолій Якович, що успішно готує кваліфікованих робітників ще з 1986 року. 
Під керівництвом майстра виробничого навчання учні вивчають будову пристроїв, приладів, вузлів та агрегатів автомобілів та вчаться виконувати ремонтні роботи.
     Майстерня слюсарів з ремонту автомобілів оформлена за всіма вимогами, має достатню наочність та матеріально-технічну базу.
     Утримання автомобілів у належному технічному стані, безпека роботи водіїв, надійність в експлуатації – все це робота слюсаря з ремонту автомобілів. Чим складніша будова автомобіля, тим більш кваліфікованим має бути спеціаліст з цієї професії.

                            Як до душі тобі автомобільна справа,
                                 То слюсарем ти станеш в нас по праву.
                                        Краще нас ремонт авто
                                               Не виконує ніхто.

    Професію «Токар-револьверник; слюсар з ремонту автомобілів» можна здобути в Державному навчальному закладі «Уманський професійний ліцей» на базі 9-ти класів - терміном навчання 3 роки.
    Підготовку токарів проводять кваліфіковані майстри виробничого навчання: Біленко Олександр Дмитрович, Лисенко Андрій Іванович, Бугайцова Надія Миколаївна.
    Професія токаря по металу одна з провідних на підприємствах машинобудівної і металообробної промисловості, необхідна практично в усіх галузях промисловості, сільського господарства, у транспорті, в суднобудуванні, на фірмах, що займаються будівельним дизайном у сфері обслуговування. 
Токар керує складним верстатом, виготовляє деталі для різних машин і приладів. Основний зміст його роботи — обробка металу різанням.
    Для вивчення теоретичного матеріалу обладнано кабінет «Спецтехнології токарної справи», в якому спецдисципліни викладає досвідчений викладач Біленко Людмила Олександрівна.
    Практична підготовка токарів проходить в оснащеній за новими вимогами сучасного виробничтва токарній майстерні.

              На станку деталі точить
                  Вмілий кадровий робочий,
                         Без його умілих рук
                                 Не зібрать ні танк, ні плуг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліцей розташований за адресою:

 

- Черкаська область, м. Умань, провулок Енергетичний, 5 (в районі залізничного вокзалу)

 

- 0 (4744) 4-57-16

 

- upl_p@ukr.net

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму