22 листопада 2018 року в ДНЗ "Уманський ПЛ" пройшла відкрита виховна година на тему: "Голодомор- 1932-1933 років- біль серця всієї України", яку підготували та провели бібліотекарі Сєдова В.В. та Юркевич О.В.
Учні переглянули документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.
На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору у суботу 25 листопада 2018 року візьміть участь у загальнонаціональній акції «ЗАСВІТИ СВІЧКУ!
Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.
