Професії

Столяр будівельний; виробник художніх виробів з дерева

контрастна версія

 В Державному навчальному закладі «Уманський професійний ліцей» проводиться навчання зі спеціальності «Виробник художніх виробів з дерева» на базі 11 класів з терміном навчання 1,5 роки та «Столяр будівельний; виробник художніх виробів з дерева» на базі 9 класів з терміном навчання 3 роки.
     Теоретичне навчання виробників художніх виробів з дерева проводиться в спеціально обладнаній лабораторії оздобленій творчими роботами учнів-випускників, викладачем ІІ категорії – Федоренко Ольгою Ігорівною. 
     Виробник художніх виробів з дерева – людина, яка досконало володіє одним з видів народного декоративно-прикладного мистецтва – художньою обробкою дерева, що поєднує у собі творчі професії майстра художника і майстра виконавця різьби та розпису по дереву.
     Професія виробника художніх виробів з дерева належить до розряду творчих. Для оволодіння професією досить мати природні здібності, навики у малюванні та кресленні, розвинутий естетичний смак та нестандартне мислення.

     Столярну підготовку проводять досвідчені спеціалісти: майстер виробничого навчання І категорії - Попсуєнко Віктор Іванович та майстер виробничого навчання ІІ категорії – Звіздовський Павло Лук’янович.
     Жодна будова не може обійтись без столяра. Від його уміння, професійних навиків, естетичного смаку залежить вигляд будинку чи приміщення. Столяр – багатопрофільна професія. Він може виконувати роботу меблевика (складальника меблів), ремонт та виготовлення високохудожніх виробів із дерева, їх реставрацію. У столярній справі приховані величезні можливості для винахідництва.
     Столяр – одна з небагатьох професій, яка завжди актуальна і затребувана. Вибирати її варто людям, які „відчувають дерево”, схильні до ручної праці, конструювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліцей розташований за адресою:

 

- Черкаська область, м. Умань, провулок Енергетичний, 5 (в районі залізничного вокзалу)

 

- 0 (4744) 4-57-16

 

- upl_p@ukr.net

Будьте в курсі

Підпишіться на нашу розсилку новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму