
16 червня 2026 року у Державному навчальному закладі "Уманський професійний ліцей" група малярів-штукатурів успішно склала іспити та отримала дипломи!
Вітаємо наших випускників! Бажаємо легких стартів, професійного зростання, творчого натхнення, крутих об'єктів та вдячних клієнтів! Рухаємося тільки вперед!


