
У ДНЗ «Уманський професійний ліцей» майстром виробничого навчання Іриною Чорнопиською проведено перевірочні роботи серед студентів 17 групи з професії «Кухар». Під час виконання практичних завдань здобувачі освіти продемонстрували набуті професійні знання, практичні вміння та навички, показали відповідальність, старанність і творчий підхід до роботи. Особлива увага приділялася якості приготованих страв, дотриманню технологічних процесів та культурі подачі.

