
18 березня 2021 року Навчально – методичним центром ПТО у Черкаській області проводився семінар – практикум для педагогічних працівників машинобудівного напрямку з теми «Застосування інтерактивних інструментів, технологій та методів у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників» в режимі онлайн. В роботі семінару взяли участь старший майстер Місюра В.П., майстри в/н Біленко О.Д., Кобець М.Г., Лисенко А.І., методист Банира О.В. Майстер в/н Бугайцова Н.М. виступила з доповіддю на тему «Використання інтерактивних технологій на уроках виробничого навчання в ЗП(ПТ)О».