
Щороку, 4 червня, ми вшановуємо пам'ять дітей України, які загинули від рук, куль, розірваних ракет і бомб ворога. Їх світлі обличчя в нашій пам'яті, їх душі спостерігають за нами, дорослими і лише одне питання не дає спокою "За що?".
З цієї сумної нагоди, вихователі гуртожитку ДНЗ "Уманський ПЛ" Тетяна Чорна та Оксана Лиса провели виховний захід "Дитинство знищене війною", на якому вшанували пам'ять загиблих дітей, провели акцію "Голоси дітей".
Цей день не лише вшанування пам'яті, а й заклик до всього світу: кожна дитина заслуговує на мирне дитинство, без страху і болю!
