
8 травня ми відзначили День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Цей день не лише символізує кінець Другої світової війни в Європі, але й нагадує нам про важливість згуртованості та миру.
Ми шануємо пам'ять та подвиг українського народу, який зробив значний внесок у тодішню перемогу над нацизмом та не можемо не згадати тих, хто загинув у страшній війні.
З цією метою вихователі гуртожитку ДНЗ "Уманський професійний ліцей" Тетяна Чорна та Оксана Лиса провели виховний захід на тему: " Пам'ять вічно жива".
